Wazon Szklany Martini Klasyczne Zestaw 60,50,40cm Φ 15cm 3szt.

Ocena: 0
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 91,99 zł 91.99
Cena netto: 74,79 zł
ilość + - szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wazon szklany Martini klasyczne zestaw to wspaniała dekoracja ślubna, która może być pięknym dodatkiem, elastycznie dopasowującym się do aranżacji panującej w pomieszczeniu. Te trzy piękne wazony potrafią zaczarować dekoracje i sprawić, że całość będzie prezentować się w niezwykłym świetle. Dodatkowo, kilka takich zestawów stworzy kompozycję, która może być dominującą dekoracją w całym pomieszczeniu. Przestrzenność i dekoracyjność całego zestawu szklanego Martini klasycznego zwolni nas z poszukiwań innych elementów aranżacji.

Wazon szklany Martini klasyczne zestaw – jak ustawić na stołach?

Wazon szklany Martini zestaw można poustawiać na stołach w trójkącie lub w linii prostej, w zależności od tego, ile będziemy mieć miejsca pośród zastawy. Przy kilku takich zestawach możemy utworzyć sekwencje 3-4 takich kompozycji na długim stole, dbając o symetrię i równe rozstawienie wazonów.

Jak wykorzystać wazon szklany Martini klasyczne zestaw?

  • Jako dekoracja ślubna
  • Jako dodatek na oknie w domu lub restauracji
  • Jako dekoracja komunijna
  • Jako dekoracja stołu weselnego

Jak powstają szklane naczynia?

Szkło swoją urodę i delikatność zawdzięcza specjalnemu procesowi tworzenia, w wyniku którego powstają ozdoby i naczynia szklane. Powstaje głównie z piasku i to od jego uziarnienia będą zależały właściwości szkła używanego do produkcji. Wysoka jakość szklanych ozdób zależy od kolejnych etapów obróbki surowców: topienia się piasku, sody i wapnia, rzeźbienia, trawienia i łuszczenia. Zdarza się, że w czasie kolejnych faz powstawania szklanych wyrobów, powstają efekty uboczne w postaci pyłów i pęcherzyków powietrza, które nie są wadą, a naturalnym produktem przemian chemicznych i mechanicznych. W wyniku tych wszystkich procesów otrzymujemy piękne szklane dekoracje, które możemy oglądać i nabywać w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!

UWAGA SZKŁO!

Twoja paczka będzie zawierać szkło, które w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. Pamiętaj, aby zawartość paczki sprawdzić w obecności kuriera! Jeżeli zauważysz pęknięcia lub stłuczenia - poproś o spisanie protokołu szkody zanim dostawca odjedzie. Jedynie protokół spisany w obecności kuriera będzie stanowił podstawę do reklamacji!

Dane techniczne

Cena dot. 3 szt.
Wymiary wysokość 60cm, 50 cm, 40 cm; średnica 15 cm
Kolor szkło bezbarwne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl