Wazon Misa Szklana do Kompozycji 30x10x15cm

Ocena: 0
Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 76,99 zł 76.99
Cena netto: 62,59 zł
ilość + - szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wazon Misa Szklana Modern to eleganckie naczynie o długości 30 cm, szerokości i wysokości 10 cm wykonane z grubego szkła szlifowanego.

Jak stworzyć minimalistyczne dekoracje stołu weselnego z użyciem Wazonu Misy Szklanej Modern?

W nowoczesnych dekoracjach ślubnych często przepych ustępuje miejsca minimalizmowi. Z wykorzystaniem Wazonu Misy Szklanej Modern stworzą Państwo niezapomniane dekoracje na stoły weselne na bazie żywych kwiatów i świec ozdobnych. Tego rodzaju wazon może posłużyć do przygotowania kompozycji kwiatowych szczególnie na stół młodej pary, gdzie tak ważne jest, by dekoracje nie zasłaniały nowożeńców. Prosta forma wazonu daje wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala na ustawienie kilku wazonów obok siebie w jednym ciągu.

Potencjał Wazonu Misy Szklanej Modern

Przy użyciu Wazonu Misy Szklanej Modern stworzą Państwo m.in.:

  • atrakcyjne dekoracje na bazie kwiatów ciętych i roślin zielonych,
  • ciekawe stroiki z kwiatów sztucznych,
  • świeczniki na bazie świec pływających,
  • kompozycje z sukulentów i drobnych roślin.

Jak powstają szklane naczynia?

Szkło swoją urodę i delikatność zawdzięcza specjalnemu procesowi tworzenia, w wyniku którego powstają ozdoby i naczynia szklane. Powstaje głównie z piasku i to od jego uziarnienia będą zależały właściwości szkła używanego do produkcji. Wysoka jakość szklanych ozdób zależy od kolejnych etapów obróbki surowców: topienia się piasku, sody i wapnia, rzeźbienia, trawienia i łuszczenia. Zdarza się, że w czasie kolejnych faz powstawania szklanych wyrobów, powstają efekty uboczne w postaci pyłów i pęcherzyków powietrza, które nie są wadą, a naturalnym produktem przemian chemicznych i mechanicznych. W wyniku tych wszystkich procesów otrzymujemy piękne szklane dekoracje, które możemy oglądać i nabywać w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!

UWAGA SZKŁO!

Twoja paczka będzie zawierać szkło, które w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. Pamiętaj, aby zawartość paczki sprawdzić w obecności kuriera! Jeżeli zauważysz pęknięcia lub stłuczenia - poproś o spisanie protokołu szkody zanim dostawca odjedzie. Jedynie protokół spisany w obecności kuriera będzie stanowił podstawę do reklamacji!

Dane techniczne

Cena dot. 1 szt.
Wymiary długość 30 cm, szerokość 10 cm, wysokość 15 cm
Kolor szkło bezbarwne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl