Świecznik Misa Ceramiczna Rogal Niski Szary 19cm

Ocena: 0
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 35,89 zł 35.89
Cena netto: 29,18 zł
ilość + - szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Świecznik Misa Ceramiczna Rogal Niski Szary o wysokości 19 cm i długości 26 cm to okazałe naczynie wykonane z trwałej ceramiki. Świecznik pozwala stworzyć piękne dekoracje ślubne

Świecznik Misa Ceramiczna Rogal Niski Szary – jakie świece wyeksponować w świeczniku w kształcie rogala?

Oryginalny kształt świecznika i błyszcząca powierzchnia odbijająca światło sprawiają, że sam w sobie jest ozdobą stołu. W zestawieniu z ozdobnymi świecami Świecznik Misa Ceramiczna Rogal Niski Szary tworzy eleganckie dekoracje na stoły weselne. W świeczniku najlepiej się prezentują:

  • świece cylindryczne,
  • świece kuliste,
  • wysokie świece tradycyjne,
  • świece prostokątne, które kontrastują z opływowym kształtem świecznika.

Świecznik Misa Ceramiczna Rogal Niski Szary – dekoracje okolicznościowe

Warto wykorzystać naczynia takie jak Świecznik Misa Ceramiczna Rogal Niski Szary do przygotowania atrakcyjnych stroików okolicznościowych. W zależności od okazji w świeczniku można umieścić ozdoby wielkanocne, bożonarodzeniowe, walentynkowe.

Jak powstają szklane naczynia?

Szkło swoją urodę i delikatność zawdzięcza specjalnemu procesowi tworzenia, w wyniku którego powstają ozdoby i naczynia szklane. Powstaje głównie z piasku i to od jego uziarnienia będą zależały właściwości szkła używanego do produkcji. Wysoka jakość szklanych ozdób zależy od kolejnych etapów obróbki surowców: topienia się piasku, sody i wapnia, rzeźbienia, trawienia i łuszczenia. Zdarza się, że w czasie kolejnych faz powstawania szklanych wyrobów, powstają efekty uboczne w postaci pyłów i pęcherzyków powietrza, które nie są wadą, a naturalnym produktem przemian chemicznych i mechanicznych. W wyniku tych wszystkich procesów otrzymujemy piękne szklane dekoracje, które możemy oglądać i nabywać w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!

UWAGA SZKŁO!

Twoja paczka będzie zawierać szkło, które w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. Pamiętaj, aby zawartość paczki sprawdzić w obecności kuriera! Jeżeli zauważysz pęknięcia lub stłuczenia - poproś o spisanie protokołu szkody zanim dostawca odjedzie. Jedynie protokół spisany w obecności kuriera będzie stanowił podstawę do reklamacji!

Dane techniczne

Cena dot. 1 szt.
Wymiary wyskokość 19 cm, długość 26 cm, szerokość 10 cm
Kolor Szary
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl