Plaster Drewna Brzoza Naturalna Φ 30cm





Opis
Plaster Drewna Brzoza Naturalna Φ 30cm to dekoracja o grubości 2 cm uzyskana z pnia brzozy. Ozdoba ma naturalną korę i niepowtarzalne usłojenie, co sprawia, że jest oryginalnym elementem do przygotowania dekoracji weselnych w stylu leśnym.
Jak wykorzystać Plaster Drewna Brzoza Naturalna Φ 30cm w roli dekoracji ślubnej?
Tak duży plaster brzozy pozwala na stworzenie wielu intrygujących dekoracji na stoły weselne. Można go użyć m.in. jako:
- podkładki pod lampiony,
- podstawki do tworzenia dekoracji florystycznych w stylu woodsy,
- atrakcyjnego podtalerza,
- bazy do wykonania elementów ozdobnych – na plastrze można pisać markerem, malować farbami lub grawerować, np. inicjały pary młodej, nazwy dań lub numery stołów.
Plaster Drewna Brzoza Naturalna Φ 30cm jako stylowa patera na słodkim stole
Alternatywnym wykorzystaniem plastra jest użycie go jako podstawki pod bomboniery i duże słoje ze słodyczami stojące na słodkim stole. Plaster sprawdzi się też w roli patery na pojedyncze desery w słoiczkach i muffiny.
Jak powstają szklane naczynia?
Szkło swoją urodę i delikatność zawdzięcza specjalnemu procesowi tworzenia, w wyniku którego powstają ozdoby i naczynia szklane. Powstaje głównie z piasku i to od jego uziarnienia będą zależały właściwości szkła używanego do produkcji. Wysoka jakość szklanych ozdób zależy od kolejnych etapów obróbki surowców: topienia się piasku, sody i wapnia, rzeźbienia, trawienia i łuszczenia. Zdarza się, że w czasie kolejnych faz powstawania szklanych wyrobów, powstają efekty uboczne w postaci pyłów i pęcherzyków powietrza, które nie są wadą, a naturalnym produktem przemian chemicznych i mechanicznych. W wyniku tych wszystkich procesów otrzymujemy piękne szklane dekoracje, które możemy oglądać i nabywać w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!
UWAGA SZKŁO!
Twoja paczka będzie zawierać szkło, które w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. Pamiętaj, aby zawartość paczki sprawdzić w obecności kuriera! Jeżeli zauważysz pęknięcia lub stłuczenia - poproś o spisanie protokołu szkody zanim dostawca odjedzie. Jedynie protokół spisany w obecności kuriera będzie stanowił podstawę do reklamacji!
Dane techniczne
Cena dot. | 1 szt. |
Wymiary | średnica ok. 30 cm, grubość ok. 3-4 cm |
Kolor | brzoza naturalna |