Misa Szklana Dekoracyjna Prosta 7cm ϕ25cm

Ocena: 0
Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 45,59 zł 45.59
Cena netto: 37,07 zł
ilość + - szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Misa szklana biszkoptowa jest uniwersalnym naczyniem, które może pełnić szereg różnych funkcji. Misę szklaną biszkoptową można wykorzystać jako:

  • paterę na owoce,
  • szklany wazon,
  • lampion na świece ozdobne.

Misa szklana biszkoptowa – Jak przygotować dekorację ślubną z użyciem misy szklanej biszkoptowej?

Misa szklana biszkoptowa świetnie świetnie sprawdzi się jako główny element dekoracji stołu weselnego – wykorzystana do układania niskich kompozycji kwiatowych szczególnie dobrze prezentuje się na stole pary młodej, gdzie dekoracje nie powinny zasłaniać nowożeńców.

Misa szklana biszkoptowa w roli świecznika

Misa szklana biszkoptowa idealnie spełnia rolę szklanego świecznika – ze względu na dużą średnicę, aż 30 cm, misa pozwala na stworzenie kompozycji z kilku ozdobnych świec. Misę szklaną biszkoptową można również wykorzystać jako dekorację weselną na świece pływające. Na dno naczynia wystarczy wlać wodę i ułożyć kilka niewielkich świec pływających oraz drobnych, żywych kwiatów. Tak przygotowana dekoracja ślubna pięknie odbija światło świec w wodzie.

Jak powstają szklane naczynia?

Szkło swoją urodę i delikatność zawdzięcza specjalnemu procesowi tworzenia, w wyniku którego powstają ozdoby i naczynia szklane. Powstaje głównie z piasku i to od jego uziarnienia będą zależały właściwości szkła używanego do produkcji. Wysoka jakość szklanych ozdób zależy od kolejnych etapów obróbki surowców: topienia się piasku, sody i wapnia, rzeźbienia, trawienia i łuszczenia. Zdarza się, że w czasie kolejnych faz powstawania szklanych wyrobów, powstają efekty uboczne w postaci pyłów i pęcherzyków powietrza, które nie są wadą, a naturalnym produktem przemian chemicznych i mechanicznych. W wyniku tych wszystkich procesów otrzymujemy piękne szklane dekoracje, które możemy oglądać i nabywać w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!

UWAGA SZKŁO!

Twoja paczka będzie zawierać szkło, które w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. Pamiętaj, aby zawartość paczki sprawdzić w obecności kuriera! Jeżeli zauważysz pęknięcia lub stłuczenia - poproś o spisanie protokołu szkody zanim dostawca odjedzie. Jedynie protokół spisany w obecności kuriera będzie stanowił podstawę do reklamacji!

 

Dane techniczne

Cena dot. 1 szt.
Wymiary średnica 25 cm, wys. 7 cm
Kolor szkło bezbarwne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl