Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań
Opcje przeglądania
Kolor
Wysyłka w
Produkt dnia

Kwiaty Sztuczne i Rośliny

Rośliny są jedną z najbardziej wdzięcznych metod dekoracji pomieszczeń. Co jednak w przypadku, gdy w danym miejscu brakuje światła lub panują warunki, w których naturalne rośliny nie są w stanie przetrwać? Ratunkiem są wtedy sztuczne kwiaty, których największą zaletą jest trwałość i szansa wykorzystania praktycznie wszędzie.

Sztuczne kwiaty do dekoracji restauracji i sal hotelowych na przyjęcia

Sale restauracyjne i hotelowe wymagają odpowiedniego przystrojenia, aby goście czuli się w danym miejscu dobrze, komfortowo i chętnie wracali w dane miejsce. Poza budującymi klimat dodatkami takimi jak świece, wazony, czy ramki z grafikami właściciele chętnie sięgają więc po rośliny np. liście dekoracyjne Monstera, które najlepiej ze wszystkich akcesoriów ocieplają przestrzeń. Niestety naturalne kwiaty szybko tracą swój nieskazitelny wygląd, przez co często są rozwiązaniem krótkofalowym. Do tego wymagają od pracowników kontroli i wymiany wody, co może być dla nich problematyczne.

Na szczęście można zamienić je na kwiaty sztuczne, które reprezentują liczne zalety ekonomiczne i ekologiczne. Sztuczne rośliny da się wykorzystać ponownie podczas kolejnych eventów, oszczędzając dzięki temu firmowe fundusze, przy okazji dbając również o środowisko.

Sztuczne rośliny na imprezy okolicznościowe

Okazjonalne przyjęcia są związane z odpowiednią oprawą, do której nierzadko wykorzystuje się rośliny. Świetnym pomysłem są więc kwiaty sztuczne, które nie wymagają pielęgnacji, a przy tym wspaniale zdobią. Rośliny sztuczne można wykorzystywać w pobliżu świec, znajdą także zastosowanie na ścianach i innych pionowych formach, gdzie naturalne kwiaty niekoniecznie by się utrzymały.

Dlaczego sztuczne kwiaty na ślub są dobrym pomysłem? Nie trzeba martwić się o to, że wazon z wodą wywróci się na stół, ani że wybrane gatunki zrzucą płatki, zaburzając przy tym wygląd otoczenia. Sztuczne rośliny na wesele to mniejszy stres dla państwa młodych i szansa skupienia się na tym, co w danym dniu jest najważniejsze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl